Softshell damski Hi-Tec Lady Riman M czarny
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Waga jednostkowa brutto | 0,45 kg |
|---|---|
| Rodzaj produktu | Kurtka |
| Długość rękawa | Długi rękaw |
| Rodzaj kołnierza/dekolt | Kołnierzyk stójkowy |
| Rodzaj zapięcia | Zamek błyskawiczny |
| Rodzaj kolekcji | Standardowa |
| Sezon | Całoroczny |
| Fason | Prosty |
| Kolor | Czarny |
| Producent: | Iguana Group Sp. z o.o.Ulica i numer: Al. Generała Andersa 615Kod pocztowy i miasto: 43-300 Bielsko-Biała PL |
| Tabela rozmiarów | Rozmiar EU |
| Materiał | 94, 6 % |
| A - Plecy/szerokość w barkach | 54,5, 57, 59,5, 62, 52 cm |
| B - Szerokość w biuście | 49,5, 52, 54,5, 57, 59,5 cm |
| C - Biodra | 65,5, 66,5, 67,5, 68,5, 69,5 cm |
| D - Długość całkowita | 72,5, 74, 75,5, 77, 80 cm |
| E - Długość rękawa | 47,5, 50, 52,5, 55, 57,5 cm |
| Pranie | Maksymalna temperatura prania 30°C. Proces normalny. |
| Suszenie | Nie suszyć w suszarce bębnowej. |
| Prasowanie | Nie prasować. |
| Profesjonalna konserwacja tekstyliów | Nie czyścić chemicznie. |