Wawel croissant z nadzieniem kakaowym 50g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Smak | Kakaowy |
|---|---|
| Dodatki | Kakao |
| Zawartość netto | 50 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, nadzienie kakaowe 28% (cukier, olej palmowy, woda, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 7%, mleko w proszku odtłuszczone, stabilizator: syrop sorbitolowy; alkohol etylowy, emulgator: mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych; aromaty , substancja żelująca: pektyny; substancja konserwująca: sorbinian potasu; dekstroza), oleje roślinne (bawełniany, słonecznikowy, sojowy), tłuszcz roślinny (palmowy), cukier, syrop glukozowo - fruktozowy, emulgator: mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych i mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych estryfikowane kwasem mono- i diacetylowinowym; aromaty , sól, drożdże, substancje konserwujące: propionian wapnia, sorbinian potasu; regulator kwasowości: kwas cytrynowy, barwnik: β-karoten. produkt może zawierać soję, nasiona sezamu, jaja, siarczyny, orzeszki arachidowe i inne orzechy. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Producent: | Wawel S.AUlica i numer: W.Warneńczyka 14Kod pocztowy i miasto: 30-520 Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Może zawierać |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 434 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1814 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 7,5 g |
| Zawartość soli | 0,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Cukry | 16 g |
| Zawartość węglowodanów | 46 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |