Wawel Raczki Karmelki nadziewane luz 1 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Karmelki |
|---|---|
| Smak | Rumowy |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Dodatki | Z orzechami |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, orzeszki arachidowe 9%, tłuszcz palmowy , serwatka w proszku (z mleka), kakao o obniżonej zawartości tłuszczu 1,6%, aromaty, koncentrat czarnej marchwi. produkt może zawierać orzechy, nasiona sezamu, soję, pszenicę i jaja. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Producent: | Wawel S.AUlica i numer: W.Warneńczyka 14Kod pocztowy i miasto: 30-520 Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Warunki termiczne | W temperaturze otoczenia |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | nie |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | nie |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,2 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,11 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 62 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 79 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 419 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 419 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1770 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1770 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,2 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 9,8 g |
| Cukry | 62 g |
| Zawartość węglowodanów | 79 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |