Mieszko Cukierki Krówka Kremówka 1 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Krówki |
|---|---|
| Smak | Mleczny |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Dodatki | Brak dodatków |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | cukier, syrop glukozowy, margaryna (oleje roślinne: palmowy, rzepakowy, częściowo utwardzony olej palmowy); woda, emulgatory: E471, lecytyny; regulator kwasowości: kwas cytrynowy; aromat, barwnik: karoteny), mleko odtłuszczone w proszku (6%), mleko pełne w proszku (4%), masło, aromat. |
| Temperatura przechowywania min - max | 15 - 21 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,07 kg |
| Producent: | mieszko s.a ulica i numer: aleje jerozolimskie 181 kod pocztowy i miasto: 02-222 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 406 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1714 kJ |
| Wielkość porcji | 22 g |
| Zawartość białek | 2,9 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,4 g |
| Cukry | 67 g |
| Zawartość węglowodanów | 78 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, E322 Lecytyny |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Informacje dotyczące składników, wartości odżywczych odnoszą się do aktualnie stosowanych receptur. ze względu na zmiany w sprzedaży dostępne mogą być produkty o dotychczasowym oraz nowym składzie, dlatego zalecamy dodatkowe porównanie z danymi na opakowaniach. |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |