Wafers vaniglia-wafle waniliowe BEZGL. 125 g
dodaj do przechowalni
Opis
Bezglutenowe wafle waniliowe – lekkie i chrupiące wafle przekładane delikatnym kremem waniliowym. Doskonała słodka przekąska na każdą porę dnia, idealna do kawy lub jako deser. Bezglutenowa receptura pozwala cieszyć się smakiem bez ograniczeń!
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Składniki
Cukier, nieutwardzone tłuszcze roślinne, skrobia ziemniaczana, mąka ryżowa, odtłuszczone mleko w proszku, serwatka w proszku, mąka sojowa, emulgator: lecytyna sojowa; aromat, substancja zagęszczająca: guma guar; substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu
Alergeny
SOJA
Możliwe alergeny
ORZECHY
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2169/518 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Węglowodany | 69 g |
| Cukry | 33 g |
| Błonnik | 0.7 g |
| Białko | 3.9 g |
| Sól | 0.18 g |