Wafers cacao-wafle z kremem kakaowym BEZGL. 125 g
dodaj do przechowalni
Opis
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu
Składniki
cukier, tłuszcze roślinne, skrobia ziemniaczana, mąka ryżowa, odtłuszczone kakao w proszku (6%), mąka sojowa, emulgator: lecytyna sojowa; zagęszczacz: guma guar; środek spulchniający: wodorowęglan sodu.
Alergeny
SOJA
Produkt nie zawiera glutenu: Tak
Produkt bez laktozy: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2163/517 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 27 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Węglowodany | 62 g |
| Cukry | 32 g |
| Błonnik | 4.1 g |
| Białko | 4.6 g |
| Sól | 0.14 g |