Wafelek Knoppers Storck 25 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj/smak | Mleczny |
|---|---|
| Dodatki | Z orzechami |
| Zawartość netto | 25 g |
| Składniki | Cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), odtłuszczone mleko w proszku* (13,5%), mąka pszenna (12,3%), orzechy laskowe (9,1%), pełnoziarnista mąka pszenna (6,1%), kakao, tłuszcz mleczny* (2,6%), kakao niskotłuszczowe, skrobia pszenna, emulgator: lecytyny (soja), produkt z serwatki (z mleka), pełnotłuste mleko w proszku* (0,2%), sól, aromaty , substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu, mielone orzeszki ziemne. *łączna zawartość mleka 10% może zawierać także migdały, inne orzechy i jaja. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Temperatura przechowywania min - max | 13 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Producent: | Storck sp. z o.o.Ulica i numer: Przyokopowa 26Kod pocztowy i miasto: 01-208 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 288 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 550 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2294 kJ |
| Wielkość porcji | 25 g |
| Zawartość białek | 8,8 g |
| Zawartość soli | 0,39 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 18,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 33,2 g |
| Cukry | 35,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 52,4 g |