Vobro Pralines Mix 174 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Praliny z czekolady z nadzieniem o smaku Panna Cotta z malinami i kremem kakaowym oraz praliny z czekolady nadziewane kremem o smaku Coffe & Cream z kawą i kremem kakaowym i praliny z czekolady z nadzieniem o smaku Crème brûlée z kawałkami karmelu i kremem kakaowym
Parametry produktu
| Smak | Malinowy, Kawowy, Śmietankowy, Karmelowy |
|---|---|
| Dodatki | Z nadzieniem, Z czekoladą ciemną, Z karmelem |
| Zawartość netto | 174 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Oprócz tłuszczu kakaowego czekolada zawiera tłuszcze roślinne. składniki: cukier, tłuszcz (palmowy i shea w zmiennych proporcjach), miazga kakaowa, syrop glukozowy, serwatka w proszku (z mleka), syrop cukru inwertowanego, nadzienie malinowe 4,8 % [syrop glukozowy, cukier, przecier malinowy 7 %, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole; koncentrat soku z czarnej marchwi, aromat, substancja zagęszczająca: pektyny], mleko w proszku odtłuszczone, tłuszcz mleczny, tłuszcz kakaowy, mleko w proszku pełne, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole; emulgatory: lecytyny (z soi i rzepaku) i e 476; glukoza, aromaty, kakao, kakao, proszek karob, kawa 0,2 %, karmel 0,2 % [cukier, syrop glukozowy, masło (z mleka), śmietanka w proszku (z mleka), sól, substancja spulchniająca: wodorowęglan sodu], stabilizator: e 492; barwnik: karmel; sól. czekolada - masa kakaowa minimum 38 %. produkt może zawierać orzeszki arachidowe, orzechy laskowe, migdały i pszenicę. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: vobro sp. z o.o. sp.k. ulica i numer: podgórna 78 kod pocztowy i miasto: 87-300 brodnica pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 491 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2053 kJ |
| Wielkość porcji | 45 g |
| Zawartość białek | 4,3 g |
| Zawartość soli | 0,19 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 50 g |
| Zawartość węglowodanów | 61 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E322 Lecytyny, E476 Polirycynooleinian, E420 Sorbitol, E500(ii) Wodorowęglan sodu, E330 Kwas cytrynowy, E440 Pektyny |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Emulgator, Substancja utrzymująca wilgoć, Substancja spulchniająca, Regulator kwasowości, Barwnik, Substancja zagęszczająca |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Tak |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Powierzchnia – gładka, błyszcząca, dopuszcza się sporadyczne zadrapania i pęknięcia; kształt – kopczyk; barwa – brązowa ; konsystencja – skorupki: jednolita, twarda, – nadzienia: jednorodna, mazista; przełom – nadzienie o smaku panna cotta z malinami, krem o smaku coffe & cream z kawą, nadzienie o smaku crème brûlée z kawałkami karmelu; smak – właściwy dla czekolady i nadzienia |
|---|