Trufle irlandzkie Baileys 320 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Smak | Czekoladowy |
|---|---|
| Dodatki | Z alkoholem |
| Zawartość netto | 320 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,4 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Irlandia |
| Składniki | Cukier, masło kakaowe, pełne mleko w proszku, oleje roślinne(palmowy, rzepakowy, słonecznikowy), likier baileys (12%) (zawiera mleko), masa kakaowa, woda, mleko skondensowane, odtłuszczone mleko w proszku, syrop glukozowy, substancja pochłaniająca wilgoć (syrop sorbitolowy), dekstroza, emulgator (lecytyna sojowa), aromaty. czekolada mleczna zawiera minimum 37% kakao, minimum 14% mleka. produkt może zawierać orzechy. produkt zawiera alkohol <1%, niezalecany dla dzieci. |
| Producent: | Malta Premium Sp. z o.o.Ulica i numer: Kopanina 28/32Kod pocztowy i miasto: 60-105 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 45 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 516 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2150 kJ |
| Wielkość porcji | 23 g |
| Zawartość białek | 4,5 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 32 g |
| Cukry | 47 g |
| Zawartość węglowodanów | 49,5 g |