Bałtyk Kamyczki orzechowe w cukrowej otoczce 1 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Draże |
|---|---|
| Smak | Orzechowy |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | cukier, orzeszki arachidowe (43%), syrop glukozowy, substancja żelująca: guma arabska; barwniki: E 100, E 120, E 171, E 160a, E 133; substancje glazurujące: E 901, E 903 |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 26 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Producent: | Zakłady Przemysłu Cukierniczego" Bałtyk" Sp.zo.o.oUlica i numer: Leona Droszyńskiego 8/11Kod pocztowy i miasto: 80-381 Gdańsk PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Indeks glikemiczny (IG) produktu | wysoki IG (>70) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 5,8 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 6,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 480,0 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 48,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2014,0 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 208,0 kJ |
| Wielkość porcji | 10 g |
| Zawartość białek | 11,1 g |
| Zawartość soli | <0,1 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,9 g |
| Cukry | 57,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 65 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 6 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 2 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 100 szt. |
Inne informacje
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E100 Kurkumina, E120 Kwas karminowy, koszenila, E171 Dwutlenek tytanu, E160a Karoteny, E133 Błękit brylantowy FCF, E901 Wosk pszczeli biały i żółty, E903 Wosk karnauba |