Tofflairs karmelowo-czekoladowy Wawel 1 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Cukierki |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy, Karmelowy |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Dodatki | Z czekoladą ciemną |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | syrop glukozowy, mleko zagęszczone słodzone 23% (mleko, cukier), cukier, tłuszcz roślinny(palmowy, kokosowy) , syrop cukru inwertowanego, czekolada 2,3% [miazga kakaowa, cukier, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, tłuszcz kakaowy, emulgator: lecytyny (z soi)], mleko w proszku odtłuszczone, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, sól, aromat , emulgatory: guma arabska, lecytyny (z soi). Produkt może zawierać orzeszki arachidowe, jaja. Czekolada: masa kakaowe minimum 70%. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,04 kg |
| Producent: | Wawel S.AUlica i numer: W.Warneńczyka 14Kod pocztowy i miasto: 30-520 Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | temp otoczenia nie wiecej niż 20 stopni |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,08 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 16,56 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 22,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 441 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 149 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1847 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 621 kJ |
| Wielkość porcji | 36 g |
| Zawartość białek | 3 g |
| Zawartość soli | 0,36 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 13 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 20 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 4,68 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 7,2 g |
| Cukry | 55 g |
| Zawartość węglowodanów | 62 g |