Mieszanka Krakowska malinowa Wawel 1 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Cukierki |
|---|---|
| Smak | Malinowy |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Dodatki | Z czekoladą ciemną |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Oprócz tłuszczu kakaowego czekolada zawiera tłuszcze roślinne. składniki: cukier, syrop glukozowy, czekolada 22% [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (shea), emulgator: lecytyny (ze słonecznika)], woda, regulator kwasowości: kwas cytrynowy; substancja żelująca: agar; sok malinowy 1,6% z zagęszczonego soku malinowego; aromat. czekolada: masa kakaowa minimum 43%. produkt może zawierać soję, orzeszki arachidowe, migdały, orzechy laskowe, nasiona sezamu, mleko, jaja i pszenicę. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Producent: | Wawel S.AUlica i numer: W.Warneńczyka 14Kod pocztowy i miasto: 30-520 Kraków PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 90 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 353 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1491 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | 0,06 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 4,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 7,8 g |
| Cukry | 56 g |
| Zawartość węglowodanów | 69 g |