Jedność karmelki fruuutki 1 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Karmelki |
|---|---|
| Smak | Owocowy |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, kwas: kwas cytrynowy, aromaty, koncentratu soków: jabłkowy, gruszkowy, wiśniowy, truskawkowy; koncentrat z czarnej marchwi, substancje zagęszczające: pektyny, barwniki: karoteny, kompleksy miedziowe chlorofili i ich chlorofilin. nadzienie 10%. może zawierać sezam, mleko, jaja, soję, orzechy laskowe, orzeszki ziemne i migdały. |
| Waga jednostkowa brutto | 1,05 kg |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Producent: | cukiernicza spółdzielnia inwalidów jedność ulica i numer: piłsudskiego 32 kod pocztowy i miasto: 05-600 grójec pl |
| Produkt wegański | 1 |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 350 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 70 op. zb. (DU) |
| Produkt bez laktozy | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 382 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1627 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 76 g |
| Zawartość węglowodanów | 95 g |
Inne informacje
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|