Tgq jarmuż w porcjach 2,5 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Warzywa |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia, Niemcy, Holandia, Wielka Brytania |
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Składniki | Jarmuż |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Belgia, Niemcy, Holandia, Wielka Brytania |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,56 kg |
| Producent: | Greenyard Frozen Poland Sp. z o.o.Ulica i numer: Wojska Polskiego 12Kod pocztowy i miasto: 87-600 Lipno PL |
| Produkt wegański | 1 |
| Krótki opis marketingowy | Niezwykle zdrowe warzywo zimowe w wygodnej formie zamrożonych brykietów |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Stosowanie - propozycje podania | Spożyć po rozmrożeniu lub po obróbce cieplnej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | W koktajlach po rozmrożeniu w garnku lub na patelni - 15 min w kuchence mikrofalowej - 10 min |
| Sposób obróbki produktu | Do gotowania, Duszenie, Bez gotowania |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 26 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 110 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 1,3 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 1,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,3 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 1 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 2 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 25 szt. |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|---|
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |