Tgq Nektar Multivitamina Z 12 Gatunków Owoców 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Pojemność | 1 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Nektar |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Wieloowocowy |
| Składniki | Woda, cukier, przecier z nektarynek, zagęszczony sok pomarańczowy, zagęszczony sok jabłkowy, przecier z bananów, syrop glukozowofruktozowy, zagęszczony sok ananasowy, zagęszczony sok cytrynowy, zagęszczony sok, winogronowy, przecier z mango, zagęszczony sok z marakui, zagęszczony sok gruszkowy, przecier z gujawy, przecier z papai, witamina c, niacyna, witamina e, kwas pantotenowy, beta-karoten (prowitamina a), witamina b6, tiamina, biotyna, witamina b12, ekstrakt owocowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Waga jednostkowa brutto | 1,07 kg |
| Producent: | Transgourmet Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Zamenhofa 133Kod pocztowy i miasto: 61-131 Poznań PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu kilku dni. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Przed otwarciem wstrząsnąć. |
Wartość odżywcza
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 11 g |
|---|---|
| Zawartość węglowodanów w porcji | 11 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 47 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 47 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 198 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 198 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 11 g |
| Zawartość węglowodanów | 11 g |
Witaminy
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 0,9 mg/100ml |
|---|---|
| Niacyna (witamina B3, PP) | 2,4 mg/100ml |
| Niacyna (%RWS) | 15 %RWS |
| Witamina E (%RWS) | 15 %RWS |
| Tiamina (witamina B1) | 0,17 mg/100ml |
| Witamina A | 120 μg/100g |
| Witamina B12 | 0,38 μg/100ml |
| Witamina E | 1,8 mg/100g |
| Biotyna (witamina B7) | 7,5 μg/100ml |
| Biotyna (%RWS) | 15 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,21 mg/100ml |
| Witamina C | 12 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 15 %RWS |