Terravita czekolada mleczna pytania 225 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | Czekoladowy |
| Zawartość netto | 225 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Składniki: cukier, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, mleko w proszku pełne, mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny (z soi); ekstrakt z wanilii. masa kakaowa minimum 30 %, masa mleczna minimum 18 %. może zawierać zboża zawierające gluten, orzeszki arachidowe i orzechy. |
| Temperatura przechowywania min - max | 12 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,24 kg |
| Producent: | TERRAVITA Spółka z o.o.Ulica i numer: Szarych Szeregów 48Kod pocztowy i miasto: 60-462 Poznań PL |
| Krótki opis marketingowy | Czekoladowy upominek z wierszem na kartoniku |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 220 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Warunki termiczne | W temperaturze otoczenia |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 533 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 51,4 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2227 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 215 kJ |
| Wielkość porcji | 22,5 g |
| Zawartość białek | 6,1 g |
| Zawartość soli | 0,26 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 19 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 30 g |
| Cukry | 57 g |
| Zawartość węglowodanów | 58 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 10 szt. |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E476 Polirycynooleinian |