Milka Hazelnuts Toffee 300 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | Karmelowy |
| Dodatki | Z nadzieniem, Z orzechami |
| Zawartość netto | 300 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Składniki | Składniki: cukier, olej palmowy, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone mleko w proszku, orzechy laskowe, serwatka w proszku (z mleka), miazga kakaowa, syrop glukozowy, tłuszcz mleczny, mleko słodzone zagęszczone odtłuszczone, substancja utrzymująca wilgoć (glicerol), emulgator (lecytyna sojowa), syrop cukru inwertowanego, skarmelizowany cukier, aromaty, sól. nadzienie mleczne zawiera 7,5 % odtłuszczonego mleka w proszku. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,3 kg |
| Producent: | Mondelez Polska sp z o.o.Ulica i numer: Domaniewska 49Kod pocztowy i miasto: 02-672 Warszawa PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 144 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,6 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 17 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 17 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 553 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 184 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2304 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 768 kJ |
| Wielkość porcji | 33,3 g |
| Zawartość białek | 5,9 g |
| Zawartość soli | 0,39 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 35 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 5,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 12 g |
| Cukry | 51 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 2 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 29 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 19 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 7 %RWS |