Opis szczegółowy
Aromatyczne prowansalskie zioła uwielbiane są przez wielu mistrzów kuchni. Nutę bazylii, oregano, tymianku i rozmarynu w kompozycji z wyraźnymi przyprawami wyczujesz także w serku TARTARE Ziołowy Ogród. Pachnące i intensywne w smaku dodają charakteru delikatnemu, puszystemu serkowi. Weź kęs, aby przenieść się na południe Francji, do Prowansji pachnącej dojrzałymi w słońcu ziołami.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
| Gatunek sera | Kanapkowy |
| Smak | Ziołowy |
| Składniki | Ser twarogowy, pasta ziołowa 5% (woda, cebula, czosnek, zioła 14,4%, pieprz), sól |
| Zawartość tłuszczu | Pełnotłusty (sery podpuszczkowe) (zaw. tłuszczu 45%) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Czechy |
| Zawartość netto | 140 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Czechy |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mleczarnia "turek" sp. z o.o. ulica i numer: milewskiego 11 kod pocztowy i miasto: 62-700 turek pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 180 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do bezpośredniego spożycia po otwarciu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 230 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 952 kJ |
| Zawartość białek | 5,8 g |
| Zawartość soli | 0,79 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 21 g |
| Cukry | 4 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,5 g |