Biscoff ciastka z kremem biscoff 110g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Herbatniki karmelizowane przekładane kremem do smarowania na bazie herbatników karmelizowanych.
Parametry produktu
| Typ | Herbatniki |
|---|---|
| Smak | Karmelowy, Korzenny |
| Dodatki | Z kremem |
| Zawartość netto | 110 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia |
| Składniki | Mąka pszenna, cukier, oleje roślinne (palmowy*, rzepakowy), syrop cukrowy, substancja spulchniająca (wodorowęglan sodu), mąka sojowa, sól, cynamon, emulgator (lecytyny (z soi)). |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: aleksandra kufa ulica i numer: chorzowska 150 kod pocztowy i miasto: 40-121 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 264 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 308 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 522 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2186 kJ |
| Zawartość białek | 4,3 g |
| Zawartość błonnika | 1,2 g |
| Zawartość soli | 0,82 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 12 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 27 g |
| Cukry | 35 g |
| Zawartość węglowodanów | 66 g |