Tarczyn nektar pomarańcza 300 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Pojemność | 300 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Nektar |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Pomarańczowy |
| Składniki | sok pomarańczowy z zagęszczonego soku pomarańczowego (50%), woda, regulator kwasowości- kwas cytrynowy, witamina C, substancja słodząca- sukraloza. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,48 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Producent: | mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 98 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć przed upływem 48 godzin. Osad na dnie jest butelki jest zupełnie zjawiskiem - pochodzi z owoców. Dlatego zanim się napijesz, wstrząśnij butelką - smak będzie bogatszy. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej, chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 22 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 92 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 5 g |
| Zawartość węglowodanów | 5 g |
Witaminy
| Witamina C | 6 mg/100ml |
|---|---|
| Witamina C (%RWS) | 7,5 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawartość owoców/warzyw/orzechów w produkcie | 50 % |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |