Tago Precle z masłem ciasteczka francuskie 135 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Smak | Maślany |
|---|---|
| Zawartość netto | 135 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Mąka pszenna, masło 25%, cukier, sól, glukoza, barwnik: karoteny. może zawierać jaja, soję, orzeszki arachidowe, orzechy i nasiona sezamu. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Producent: | Tago Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego Tadeusz GołębiewskiUlica i numer: Ciemne ul Wołomińska 125Kod pocztowy i miasto: 05-250 Radzymin PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 508 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2123 kJ |
| Wielkość porcji | 7,5 g |
| Zawartość białek | 7,2 g |
| Zawartość soli | 0,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 17 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 25 g |
| Cukry | 22 g |
| Zawartość węglowodanów | 63 g |