Opis szczegółowy
Masz ochotę na coś słodkiego? Połączenie ciemnej czekolady i ciasteczka maślanego to świetny wybór. Ciasteczka zawierają 48% gorzkiej czekolady, nie zawierają dodatku cukru i charakteryzują się dużą zawartością błonnika. Prostokątne ciasteczka z ciemną czekoladą, które zadowolą każdego miłośnika słodkości.
Parametry produktu
| Typ | Kruche, Herbatniki |
| Smak | Klasyczne, czekoladowy |
| Dodatki | Czekolada deserowa |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Hiszpania |
| Składniki | Czekolada zwyczajna (zawiera substancję słodzącą) 48% [miazga kakaowa, substancja słodząca (maltitol), tłuszcz kakaowy, bezwodny tłuszcz mleczny (mleko), emulgator (lecytyny)], mąka pszenna, substancja słodząca (maltitol), masło skoncentrowane (mleko), skrobia kukurydza, błonnik roślinny (oligofruktoza), substancje spulchniające (wodorowęglan amonu, wodorowęglan sodu, difosforan disodowy), odtłuszczone mleko w proszku, naturalny aromat, sól, przeciwutleniacz (kwas cytrynowy). może zawierać orzechy, soję i gorczycę. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2028-05-16 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | Bmc-rspo-00015 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: medifoods sp. z o.o. ulica i numer: ostrobramska 101a kod pocztowy i miasto: 04-041 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 165 op. zb. (DU) |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | Chronić przed światłem, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,8 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,04 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe wielonienasycone) | 0,1 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 7,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 451 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 56 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1880 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 234 kJ |
| Wielkość porcji | 12,5 g |
| Zawartość białek | 6,6 g |
| Zawartość błonnika | 6,3 g |
| Zawartość soli | 0,35 g |
| Kwasy tłuszczowe jednonienasycone | 7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Kwasy tłuszczowe wielonienasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 24 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe jednonienasycone) | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 3 g |
| Cukry | 1,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 60 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |