Opis szczegółowy
Rafinowany olej rzepakowy
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Olej rzepakowy |
| Metoda tłoczenia | Na ciepło |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zastosowanie | Do gotowania, Do sałatek, Do majonezów, Do smażenia, Do pieczenia, Do sosów |
| Składniki | Rafinowany olej rzepakowy 100% |
| Zawartość surowca wtórnego | Politereftalan etylenu (PET) 0%, LDPE 0%, Papier 0% |
| Zawartość netto | 3000 ml |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Unia Europejska |
| Waga jednostkowa brutto | 2,81 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: eol polska sp. z o.o. ulica i numer: ul. chrobrego 29/1 kod pocztowy i miasto: 64-500 szamotuły pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 4 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 14 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 828 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 91 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 3404 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 374 kJ |
| Wielkość porcji | 11 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 6,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 92 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 10 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |