Opis szczegółowy
Zdrowe, czyste, wolne od zanieczyszczeń migdały łuskane
Parametry produktu
| Typ | Całe orzechy |
| Rodzaj | Migdały |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Migdały łuskane 100 % |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Hiszpania, Stany Zjednoczone, Australia |
| Waga jednostkowa brutto | 0,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: transgourmet polska sp. z o.o. ulica i numer: zamenhofa 133 kod pocztowy i miasto: 61-131 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 575 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2407 kJ |
| Zawartość białek | 21 g |
| Zawartość błonnika | 12 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 49 g |
| Cukry | 3,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 9,5 g |