Szynka z beczki plastry 100 g duda
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Składniki | 100 g produktu wyprodukowano ze 116 g szynki wieprzowej. składniki: szynka wieprzowa, sól, maltodekstryny, glukoza, laktoza (z mleka), białko wieprzowe, ekstrakty przypraw, hydrolizat białka sojowego, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, aromaty (zawierają soję), cukier, przyprawy, stabilizatory: cytryniany sodu, octany sodu, regulator kwasowości: mleczan wapnia, przeciwutleniacz: askorbinian sodu, aromaty dymu wędzarniczego, substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zawierać gorczycę, seler. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Produkt składa się z połączonych kawałków mięsa | Tak |
| Producent: | cedrob foods s.a. ulica i numer: opolska 22 kod pocztowy i miasto: 40-084 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 224 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Stosowanie - propozycje podania | do bezpośredniego spożycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 140 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 589 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 25 g |
| Zawartość soli | 2,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 3,5 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 2 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |