Soczysta szynka 100% mięsa. w plastrach 100 g Dolina Dobra
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Szynka 100% mięsa bez konserwantów
Podobnie jak inne produkty Dolina Dobra, wyprodukowany jest z mięsa pochodzącego z hodowli bez antybiotyków i pasz bez GMO, a wszystko to zachowując zerowy ślad węglowy. Dodatkowo tacki, w które pakujemy nasze produkty przetworzone pochodzą z recyklingu.
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | Plastry |
| Składniki | Mięso wieprzowe z szynki( 100g produktu otrzymano ze 100 g mięsa wieprzowego z szynki), sól, ocet w proszku, aromat, ekstrakty przypraw i owoców. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Goodvalley Sp. z o.o. Ulica i numer: Młyńska 43B Kod pocztowy i miasto: 77-320 Przechlewo PL |
| Krótki opis marketingowy | Szynka o zawartości 100% mięsa bez konserwantów o zawartości tłuszczu poniżej 3% |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Tak |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 110 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 459 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 22 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,85 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,3 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Inne informacje o zawartości
| Osłonka niejadalna | Nie |
|---|