Szynka wędzona Tarczyński 500 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Wędzonka |
|---|---|
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Na wagę |
| Metoda wytwarzania | Parzone, Wędzone |
| Klasa trwałości produktu | Nietrwały |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Składniki | Wyrób wieprzowy, wędzony, parzony. Składniki: szynka wieprzowa 90%, sól, skrobia, białko sojowe, stabilizatory: karagen, di-, tri-, polifosforany, cytryniany sodu; glukoza, przyprawy, aromaty, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, przeciwutleniacze: izoaskorbinian sodu, kwas cytrynowy, kwas askorbinowy; substancja konserwująca: azotyn sodu. Vacum. Norma: ZN-T-06/07. Produkt może zawierać: gluten, mleko, orzechy, seler, gorczycę, sezam, jaja. Siatka niejadalna. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,5 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 0,4 - 0,6 kg |
| Producent: | TARCZYŃSKI S.A.Ulica i numer: Ujeździec Mały 80Kod pocztowy i miasto: 55-100 Trzebnica PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 161 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 674 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 17 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,3 g |
| Cukry | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 2,4 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
|---|