Opis szczegółowy
Szynka od szwagra. Wędzonka - szynka wieprzowa z okrywą tłuszczową, wędzona, parzona, pieczona
Parametry produktu
| Rodzaj | Wędzonka |
| Gatunek mięsa | Wieprzowina |
| Typ | Paczkowany |
| Metoda wytwarzania | Wędzone, Pieczone, Parzone |
| Klasa trwałości produktu | Półtrwały |
| Stopień rozdrobnienia | W całości |
| Składniki | 100g produktu wyprodukowanego ze 100 g mięsa wieprzowego. składniki: mięso wieprzowe, sól, stabilizatory: difosforany, syrop glukozowy przeciwutleniacz: kwas askorbinowy, aromaty, substancja konserwująca: azotyn sodu. produkt może zawierać: soję, seler, gorczycę. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 6 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,81 kg |
| Produkt zmiennowagowy | Tak |
| Waga szacunkowa | 1,5 - 2,4 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: animex foods sp. z o.o. ul. t. chałubińskiego 8, 00-613 warszawa , oddział w ełku ulica i numer: suwalska 86 kod pocztowy i miasto: 19-300 ełk pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 104 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 194 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 809 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 19 g |
| Zawartość soli | 2,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 0,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,3 g |