Piłka gimnastyczna Anti-Burst Pro z Pompką VirtuFit Czarna 65 cm
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Piłka jest przyrządem o niezwykle szerokim zastosowaniu. Wykorzystuje się ją zarówno w treningach sportowców jak i do celów rehabilitacyjnych, dlatego może być stosowana przez każdego, bez względu na wiek czy formę fizyczną. Te mocne i elastyczne piłki są niezbędnym elementem ćwiczeń związanych z gimnastyką, fitnessem, sportem, tańcem, treningiem równoważnym i terapią, oraz jako siedziska ergonomiczne w biurze i domu.
Wysokiej jakości piłka gimnastyczna marki VirtuFit wykonana została ze specjalnej gumy Anti-Burst, dzięki której w razie pęknięcia, stopniowo traci powietrze, chroniąc ćwiczącego przed nagłym upadkiem.
Parametry produktu
| Zastosowanie | Piłki gimnastyczne, Piłki rehabilitacyjne, Piłki gimnastyczne fitness |
|---|---|
| Średnica | 65 cm |
| Maksymalne obciążenie | 200 kg |
| Użyte materiały | Guma |
| Kolor | czarny |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 1,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bacha sport sp. z o.o. ulica i numer: kozielska 439 kod pocztowy i miasto: 44-164 gliwice pl |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |