Szklanka kryształowa do whisky Bossa Nova 330ml Nachtmann
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Szklanka kryształowa do whisky Bossa Nova 330ml Nachtmann
szkło kryształowe bezołowiowe - Krystalina
producent Nachtmann
wysokość szklanki 101mm
szerokość szklanki 86mm
Parametry produktu
| Materiał | Szkło kryształowe |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 330 ml |
| Kolor | Przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 0,44 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tomasz miszczak tableart sp. z o.o. sp. k ulica i numer: kutrzeby 14 4 kod pocztowy i miasto: 61-719 poznań pl |
| Krótki opis marketingowy | Szklanka kryształowa do whisky bossa nova 330ml nachtmann |
| Rodzaj produktu | Szklanka |
| Wymiary (SxWxG) | 86 x 101 x 86 mm |
| Zawartość zestawu | Szklanka kryształowa do whisky bossa nova 330ml nachtmann |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |