Szklanka kryształowa Bossa Nova Longdrink 399ml Nachtmann
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Szklanka Bossa Nova Longdrink 399ml
szkło kryształowe bezołowiowe - Krystalina
wyprodukowano w Niemczech
Wysokość szklanki 151 mm
szerokość 81 mm
Parametry produktu
| Materiał | Szkło kryształowe |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 399 ml |
| Kolor | Przezroczysty |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Waga jednostkowa brutto | 0,55 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tomasz miszczak tableart sp. z o.o. sp. k ulica i numer: kutrzeby 14 4 kod pocztowy i miasto: 61-719 poznań pl |
| Krótki opis marketingowy | Szklanka bossa nova longdrink 399ml nachtmann |
| Rodzaj produktu | Szklanka |
| Wymiary (SxWxG) | 81 x 151 x 81 mm |
| Zawartość zestawu | Szklanka bossa nova longdrink 399ml nachtmann |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |