Opis szczegółowy
Syrop zagęszczony idealnie nadaje się do przygotowania smacznych, orzeźwiających napojów oraz jako dodatek do deserów, drinków i piwa. Nasze syropy zagęszczane są niezwykle ekonomiczne. Przy rozcieńczaniu w proporcji 1:10 pozwalają na ogromne oszczędności, ponieważ z 2 kg syropu, można uzyskać aż 20 litrów napoju. Dodatkową zaletą naszych produktów są lekkie, wygodne i poręczne opakowania typu pet, które zapewniają łatwe i czyste dozowanie.
Parametry produktu
| Pojemność | 2000 ml |
| Typ produktu | Syrop |
| Smak | Imbirowy, Korzenny |
| Składniki | A - syrop glukozowo-fruktozowy i/lub b - cukier, woda, zagęszczony sok jabłkowy, naturalny aromat imbirowo-korzenny, barwnik - karmel amoniakalno-siarczynowy, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, chlorowodorek pirydoksyny (witamina b6), cyjanokobalamina (witamina b12), d-biotyna (biotyna), d-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 2,2 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: victoria cymes sp. z o.o. ulica i numer: kołobrzeska 43 kod pocztowy i miasto: 78-600 wałcz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 210 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 40 ml |