Syrop Excellence o smaku malinowym Serwetka 430 ml. suplement diety (promocja)
dodaj do przechowalni
0
Opis
| Pojemność | 430 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Malinowy |
| Składniki | Cukier (s)* i/lub syrop glukozowo-fruktozowy (gf)*, soki owocowe 23% (aroniowy 18,3%, malinowy 4,7%) z zagęszczonych soków owocowych, woda, zagęszczony sok z czarnej marchwi, regulator kwasowości (kwas cytrynowy), aromaty, witamina c (kwas l-askorbinowy). *litery s i/lub gf umieszczone przy numerze partii oznaczają użyty składnik. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,86 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: excellence sa ulica i numer: lipa 20a kod pocztowy i miasto: 95-010 stryków pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 135 op. zb. (DU) |