Sweet'nFun Minecraft Minis Sour 31 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Gumy rozpuszczalne
Parametry produktu
| Rodzaj | Rozpuszczalne, Owocowe |
|---|---|
| Smak | truskawkowy, Kwaśny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Maroko |
| Zawartość netto | 31 g |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 10368 szt. |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, maltodekstryna, tłuszcz palmowy, kwasy: e330, e296; substancja zagęszczająca: e414; emulgatory: e471, lecytyna słonecznikowa; aromat, regulator kwasowości: e331ii; substancja glazurująca: e903; barwniki: e100, e133. może zawierać śladowe ilości soi. |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: maxco distribution sp. z o.o. ulica i numer: gliwicka 6/3 kod pocztowy i miasto: 40-079 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 864 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 389 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1647 kJ |
| Wielkość porcji | 31 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,07 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,4 g |
| Cukry | 78 g |
| Zawartość węglowodanów | 85 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą, zawiera syrop glukozowy lub glukozowo-fruktozowy |
|---|---|
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |