Sweet'nFun Minecraft Gumballs fruit flavour 80 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Gumy do żucia
Parametry produktu
| Rodzaj | Owocowe |
|---|---|
| Smak | Owocowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Maroko |
| Zawartość netto | 80 g |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 4410 szt. |
| Składniki | Cukier, syrop glukozowy, baza gumowa, dekstroza, aromat, substancje utrzymujące wilgoć: gliceryna, sorbitol; emulgator: lecytyna sojowa, substancje glazurujące: wosk mikrokrystaliczny, wosk carnauba, szelak; barwniki: e100, e133; zagęszczacz: guma arabska |
| Temperatura przechowywania min - max | 10 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,09 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: maxco distribution sp. z o.o. ulica i numer: gliwicka 6/3 kod pocztowy i miasto: 40-079 katowice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 294 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 341 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1449 kJ |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,8 g |
| Cukry | 68 g |
| Zawartość węglowodanów | 83 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera barwniki | Tak |
|---|---|
| Zawiera aromaty | Tak |