Opis szczegółowy
Surimi - paluszki rybne o smaku krabowym 100g King Oscar
Parametry produktu
| Składniki | Woda, surimi 30% [mięso ryb białych 91,50%, cukier, stabilizatory: e420, e451(i), e450(iii)], skrobia pszenna, skrobia ziemniaczana, olej rzepakowy, cukier, sól, białko sojowe, aromaty krabowe 0,44% (zawierają skorupiaki i soję), wzmacniacze smaku (e621, e631, e635), barwniki (e170, e120, e160c), białko jajka w proszku, barwniki (e120, e160c) |
| Gatunek ryby | Mieszane |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Paluszki |
| Stopień rozdrobnienia | Rozdrobnione |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 100 g |
| Pojemność | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 6 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Nie dotyczy |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Merlucdus productus, theragra chalcogramma |
| Obszar połowu (FAO) | Północno-wschodnia część Oceanu Spokojnego |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: thai union poland sp. z o.o. ulica i numer: strzebielinko 22 kod pocztowy i miasto: 84-250 gniewino pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 160 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Tak |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 113 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 477 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 5,9 g |
| Zawartość soli | 1,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,9 g |
| Cukry | 5,3 g |
| Zawartość węglowodanów | 17,8 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |