Opis szczegółowy
Mleczny napój proteinowy o smaku czekoladowym - produkt płynny, na bazie znormalizowanego mleka, wzbogacony o białka mleka w celu dostarczenia 35g białka w jednym opakowaniu 350g.
Produkt nie zawiera dodanych cukrów, a jedynie naturalnie występujące cukry z mleka oraz substancje słodzące.
Mleczny napój proteinowy jest gotowy do spożycia. Najlepiej smakuje schłodzony.
Parametry produktu
| Rodzaj | Niegazowany |
| Pojemność | 350 g |
| Smak | Waniliowy |
| Działanie | Odżywcze |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| O podwyższonej zawartości [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | białka |
| Składniki | Mleko surowe, białka mleka, kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, substancje zagęszczające )karagen, guma guar), aromat, regulatory kwasowości (fosforany sodu, difosforany), substancje słodzące (sukraloza, acesulfam k) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,37 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: spółdzielnia mleczarska w gostyniu ulica i numer: wielkopolska 1 kod pocztowy i miasto: 63-800 gostyń pl |
| Krótki opis marketingowy | Mleczny napój proteinowy o smaku czekoladowym 35g białka |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 182 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 78 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 330 kJ |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,28 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 5,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,9 g |
Inne informacje o zawartości
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E339 Fosforany sodu, E450 Difosforany |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Regulator kwasowości |
| Zawiera aromaty | Tak |