Spodek 11.5cm KUBIKO
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Kwadratowy spodek do filiżanki o długości boku 11,5 cm. Wykonany z białej porcelany.
Parametry produktu
| Rodzaj produktu | Spodek |
|---|---|
| Materiał | Porcelana |
| Kolor | Biały |
| Wymiary (SxWxG) | 11,5 x 1 x 11,5 cm |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: Dajar Sp. z o. o. Ulica i numer: Połtawska 6 Kod pocztowy i miasto: 75-072 Koszalin PL |
| Zawartość zestawu | 1x Spodek 11,5cm |
| Cechy produktu | Możliwość mycia w zmywarce |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 432 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |