Kubek kamionkowy 310ml
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Kubek, kamionka klasy a, 310 ml/11,48 oz, rozmiar: średnica 80 x 95 mm. Kolor biały.
Parametry produktu
| Materiał | Kamionka |
|---|---|
| Liczba sztuk w komplecie | 1 szt. |
| Pojemność | 310 ml |
| Kategoria transportowa wg ADR | Nie dotyczy |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Kolor | Biały |
| Cechy produktu | Uszko |
| Waga jednostkowa brutto | 0,32 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: koopman international b.v ulica i numer: distelweg 88 kod pocztowy i miasto: 1031 amsterdam nl |
| Rodzaj produktu | Kubek |
| Wymiary (SxWxG) | 80 x 95 x 80 mm |
| Zawartość zestawu | Kubek |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |