Sos BBQ słodko-łagodny Mississippi 510 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj sosu | Łagodny, Pomidorowy |
|---|---|
| Smak | Słodki, Wędzony (smoked), Pomidorowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Stany Zjednoczone |
| Przeznaczenie | Bezpośrednio do spożycia, jako dodatek do kanapek, marynat i dań. |
| Składniki | koncentrat pomidorowy, syrop glukozowo-fruktozowy, ocet, sól, cebula w proszku, aromat dymu wędzarniczego, barwnik: E 150d, przyprawy (zawierają GORCZYCĘ). |
| Zawartość netto | 510 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Stany Zjednoczone |
| Waga jednostkowa brutto | 0,56 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Producent: | De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.Ulica i numer: Pieńków 147aKod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 216 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 918 kJ |
| Wielkość porcji | 30 g |
| Zawartość białek | 1,3 g |
| Zawartość soli | 1,85 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 42 g |
| Zawartość węglowodanów | 51 g |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E150d Karmel amoniakalno-siarczynowy |