Opis szczegółowy
Gęsty sos majonezowy z widocznymi cząsteczkami warzyw, które podkreślają wygląd całego dania. Dla tego sosu nie ma rzeczy niemożliwych, pasuje do większości potraw fast food, czy różnych kuchni z całego świata.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
| Rodzaj sosu | Sos majonezowy |
| Smak | Mieszany |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | Pasuje do większości potraw fast food, czy różnych kuchni z całego świata. |
| Składniki | Olej rzepakowy, woda, warzywa konserwowe 4,5% [cebula, szczypiorek, ogórki (zawierają gorczycę)], cukier, mieszanka octowa (ocet spirytusowy, ocet winny biały), koncentrat pomidorowy 2%, sól, skrobia modyfikowana, gorczyca, żółtko jaja w proszku, przyprawy, stabilizatory (guma guar, guma ksantanowa), substancje konserwujące (benzoesan sodu, sorbinian potasu), aromaty, barwnik (ekstrakt z papryki), przeciwutleniacz (sól wapniowo-disodowa edta). |
| Zawartość netto | 900 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tarsmak gondek i wspólnicy spółka komandytowa ulica i numer: witosa 40 kod pocztowy i miasto: 33-207 radgoszcz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 437 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1799 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 1,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 45 g |
| Cukry | 5 g |
| Zawartość węglowodanów | 7 g |