Sok z warzyw i owoców Tymbark Vega Prowansalskie Pola 500 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Pojemność | 500 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Warzywny |
| Smak | Mieszany |
| Składniki | Sok pomidorowy z zagęszczonego soku, przecier marchwiowy (28%), sok jabłkowy (22%) z zagęszczonego soku, woda, sok z buraków czerwonych (3%) z zagęszczonego soku, przeciery z: cebuli, pietruszki, pora, brokuła (1%) i szpinaku (1%), sok z karczocha (0,1%) z zagęszczonego soku, sól morska, witamina c, pieprz czarny, ekstrakt rozmarynu zawartość warzyw i jabłek 88% |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,54 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Producent: | mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 232 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 24 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 99 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,6 g |
| Zawartość soli | 0,73 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,02 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,2 g |
| Cukry | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,3 g |
Witaminy
| Witamina A | 240 μg/100g |
|---|---|
| Witamina C | 6 mg/100g |
| Witamina C (%RWS) | 7,5 %RWS |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |