Sok z buraków z jabłkiem 300 ml dawtona
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Pojemność | 300 ml |
|---|---|
| Typ produktu | Sok |
| Rodzaj | Warzywny |
| Smak | Burak |
| Składniki | soki odtworzone z zagęszczonych soków i przeciery z: buraków ćwikłowych (87%), jabłek (10%), selera naciowego, cytryny, imbiru, czosnku, sól, przyprawy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,47 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Producent: | dawtona sp. z o. o. ulica i numer: bieniewicka 52 kod pocztowy i miasto: 05-870 błonie pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 126 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 2,1 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 1,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 21 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 21 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 32 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 96 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 135 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 405 kJ |
| Wielkość porcji | 300 ml |
| Zawartość białek | 0,7 g |
| Zawartość soli | 0,48 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 7 g |
| Zawartość węglowodanów | 7 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 5 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 24 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 23 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 8 %RWS |