Softlan vanilla orchidee koncentrat do płukania tkanin 1 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Zastosowanie | Uniwersalny |
|---|---|
| Sposób użycia | Pranie w pralce automatycznej |
| Skład | Składniki: <5%: kationowych środków powierzchniowo czynnych. kompozycje zapachowe. lactic acid, benzyl benzoate, benzyl alcohol, coumarin, benzyl salicylate, hexyl cinnamal. |
| Dozowanie | Dozowanie na 4-5kg prania ½ nakrętki (25ml) pranie ręczne; ¾ nakrętki (35ml) miękkie pranie* ; 1 ½ nakrętki (45ml) bardzo miękkie pranie |
| Zapach | Waniliowy, Orchidea |
| Dodatkowe właściwości | Nie zawiera fosforanów;Skoncentrowany;Właściwości zmiękczające;Antystatyczny |
| Waga jednostkowa brutto | 1,18 kg |
| Liczba standardowych wsadów pralki | 45 szt. |
| Objętość każdego kubka pomiarowego | 45 ml |
| kationowe środki powierzchniowo czynne | mniej niż 5% |
| kompozycje zapachowe | 5% lub więcej, lecz mniej niż 15% |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.wisebase.pl/media/img/original/10/93/0/1093024.pdf |
| Zagrożenie | Nie |
| Producent: | colgate ulica i numer: wybrzeze gdynskie 6d kod pocztowy i miasto: 01-531 warszawa pl |
| Zawartość nominalna | 1000 ml |
| Trwałość od otwarcia | nie dotyczy |
| Krótki opis marketingowy | Koncentrat do płukania tkanin. Posiada długotrwały i przyjemny zapach. |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem., Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą., W przypadku wrażliwej lub uszkodzonej skóry należy unikać długotrwałego kontaktu z produktem, Zawsze przechowuj produkt w oryginalnym pojemniku., Zamknij prawidłowo pokrywę., Nie przekłuwać, nie zgrywać ani nie ciąć. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 36 op. zb. (DU) |
| Benzyl salicylate (Salicylan benzylu) | Tak |
| Coumarin (2H-1-benzopiran-2-on) | Tak |
| Hexyl cinnamal (2-benzylidenooktanal) | Tak |
| Benzyl benzoate (Benzoesan benzylu) | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Okres przydatności | 400 dni (dzień) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 432 szt. |
| Benzyl alcohol (Alkohol benzylowy) | Tak |