Cleox perełki zapachowe do prania blue 360 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
CLEOX perełki to łatwy sposób na nadanie ubraniom długotrwałego zapachu. Perełki chronią włókna tkanin i neutralizują nieprzyjemne zapachy.
Parametry produktu
| Rodzaj środka | Perełki |
|---|---|
| Zastosowanie | Uniwersalny |
| Sposób użycia | Wstrząsnąć butelką i wsypać odpowiednią ilość perełek do nakrętki*. wsypać perełki do pustego bębna, a następnie umieścić w nim posegregowaną odzież. dodać detergent piorący zgodnie z instrukcją producenta. ustawić wybrany program. używać zamiast płynu do płukania tkanin. |
| Skład | 2-metyloundekanal, octan 4-tert-butylocykloheksylu. |
| Dozowanie | *rekomendowane dozowanie: 1/2 nakrętki (około 19g). |
| Dodatkowe właściwości | Perełki chronią włókna tkanin i neutralizują nieprzyjemne zapachy. podczas pękania uwalniają aromatyczny olejek i zapewniają długotrwałą świeżość praniu. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Karta charakterystyki produktu | https://baza.easybase.pl/media/img/original/11/97/9/1197921.pdf |
| Hasła ostrzegawcze | uwaga |
| Czy rodzaj zagrożenia jest podany na etykiecie produktu i/lub w instrukcji użytkowania? | Nie |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: marba sp. z o.o. sp.j. ulica i numer: racula-głogowska 10a kod pocztowy i miasto: 66-004 zielona góra pl |
| Zawartość nominalna | 360 g |
| Trwałość od otwarcia | nie dotyczy |
| Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE | Przechowywać poza zasięgiem dzieci., Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu z oczami obficie przemyć oczy wodą., Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 192 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 1152 szt. |