Opis szczegółowy
Nasza zupa ogórkowa łączy w sobie aromatyczny bulion z warzywami i ziemniakami wzbogacony
o świeże ogórki kiszone, które nadają jej niepowtarzalnego charakteru.
Zamknięta w praktycznym opakowaniu, jest gotowa do podgrzania w kilka minut, co czyni ją idealnym rozwiązaniem na szybki i pełnowartościowy obiad lub kolację.
Parametry produktu
| Sposób przygotowania | Kuchenka mikrofalowa, Patelnia, Garnek |
| Zawartość netto | 450 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Woda, ogórki kiszone 20% (ogórki, woda, sól, przyprawy), ziemniaki 15,5%, marchew 4,2%, śmietana (z mleka), seler, pietruszka, mąka pszenna, cebula, olej rzepakowy, por, przyprawy, cukier, aromaty (mleko), warzywa suszone (marchew, pietruszka, cebula, czosnek, pasternak), ekstrakt drożdżowy, koncentrat suszonej cebuli, suszony koncentrat cytryny, skrobia modyfikowana, przeciwutleniacz- izoaskorbinian sodu.. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,46 kg |
| Technika utrwalenia | sterylizacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: stoczek natura sp. z o.o. ulica i numer: dwernickiego 5 kod pocztowy i miasto: 21-450 stoczek łukowski pl |
| Krótki opis marketingowy | Zupa ogórkowa łączy w sobie aromatyczny bulion z warzywami i ziemniakami wzbogacony o świeże ogórki kiszone, które nadają jej niepowtarzalnego charakteru. |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 10 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | W kuchence mikrofalowej (800 w): zawartość opakowania przełóż do naczynia żaroodpornego i podgrzewaj przez 2-3 minuty. na patelni, w garnku: przełóż zawartość opakowania do garnka i podgrzewaj 4-5 minuty od czasu do czasu mieszając. |
| Sposób obróbki produktu | Kuchenka mikrofalowa, Gotowanie na wolnym ogniu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 34 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 144 kJ |
| Wielkość porcji | 450 g |
| Zawartość białek | 0,8 g |
| Zawartość soli | 0,8 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 5,2 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Skrobia zmodyfikowana |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Zupa ogórkowa z ziemniakami marki so food łączy w sobie aromatyczny bulion z warzywami i ziemniakami wzbogacony o świeże ogórki kiszone, które nadają jej niepowtarzalnego charakteru. |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |