Opis szczegółowy
Chrupiąca panierka kukurydziana Sante – złocisty smak w zdrowej odsłonie
Nadaj swoim potrawom wyjątkową chrupkość i złocisty kolor dzięki chrupiącej panierce kukurydzianej Sante!
Idealna do mięsa, ryb, warzyw i roślinnych zamienników mięsa, doskonale sprawdzi się podczas smażenia, pieczenia i w air fryerze. Użyty do produkcji wysokiej jakości grys kukurydziany nadaje potrawom delikatny, naturalny smak i wyjątkową strukturę – lekko chrupiącą, ale nie tłustą. Wybierając panierkę Sante, sięgasz po produkt bez dodatku cukru, z krótkim, prostym składem, który wpisuje się w zdrowy styl życia.
Parametry produktu
| Rodzaj | Uniwersalna |
| Smak | naturalny |
| Składniki | Grys kukurydziany 96 %, sól, ekstrakt słodu jęczmiennego |
| Dla diabetyków | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 300 g |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 225 dni (dzień) |
| Waga jednostkowa brutto | 0,31 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: sante sp. z o. o. (dawniej sante a.kowalski sp. j.) ulica i numer: jagiellońska 55a kod pocztowy i miasto: 03-301 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 389 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1648 kJ |
| Zawartość białek | 9,1 g |
| Zawartość błonnika | 3,2 g |
| Zawartość soli | 2,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 1 g |
| Zawartość węglowodanów | 82 g |