Smoothie jabłka-truskawki-banany hipp bio 100 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Dla dzieci w wieku | Po 6 miesiącu |
|---|---|
| Skład podstawowy | Truskawki, Banany, Jabłka |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Składniki | Owoce* 100% (jabłka* 60%, banany* 20%, truskawki* 20%). *z rolnictwa ekologicznego produkt bezglutenowy |
| Zawartość netto | 100 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Producent: | HiPP Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: Giełdowa 1Kod pocztowy i miasto: 01-211 Warszawa PL |
| Krótki opis marketingowy | Mus owocowy BIO dla niemowląt po 6. m-cu |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu tubkę przechowuj w lodówce i zużyj w ciągu jednego dnia |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Idealny na deser lub jako dodatek do kaszki |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Mus najlepiej podawaj łyżeczką. po otwarciu przechowuj tubkę w lodówce i zużyj w ciągu jednego dnia. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 54 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 229 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | <0,05 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 10,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 11,9 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy
| Sód | <0,02 |
|---|