SMOOTHIE Gruszki-Śliwki-Czarne porzeczki HiPP 100 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Dla dzieci w wieku | Po 6 miesiącu |
|---|---|
| Skład podstawowy | Gruszki, Śliwki, Porzeczki czarne |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Składniki | Owoce* 100% (gruszki* 75%, śliwki* 22%, czarne porzeczki* 3%) *z rolnictwa ekologicznego produkt bezglutenowy |
| Zawartość netto | 100 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 3 - 27 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,11 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| Producent: | hipp polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Krótki opis marketingowy | Mus owocowy dla niemowląt po 6. m-cu |
| Zawiera występujące cukry | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 308 op. zb. (DU) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 1848 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowuj tubkę w lodówce i zużyj w ciągu jednego dnia. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Stosowanie - propozycje podania | Idealny na deser lub dodatek do kaszki. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Przed użyciem upewnij się, że opakowanie nie zostało naruszone. Nie pozwól dziecku bawić się tubką ani zakrętką. Zalecamy podawanie musu łyżeczką. |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 56 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 237 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,6 g |
| Zawartość soli | <0,05 |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,3 g |
| Cukry | 9,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 11,3 g |
Witaminy
| Sód | <0,02 |
|---|