Opis szczegółowy
Skyr pitny brzoskwinia 26g białka w butelce to pyszny, owocowy jogurt z wysoką zawartością naturalnego białka - 7,3 g/100 g jogurtu. To doskonała przekąska dla osób prowadzących aktywny i zdrowy tryb życia. Idealnie wpisuje się w trend „on the go” oraz w coraz popularniejszy ma polskim rynku trend zdrowego żywienia i zdrowych przekąsek, zapewniających energię podczas aktywnego dnia. Produkowany jest z wysokiej jakości mleka od krów karmionych paszami bez GMO.
Parametry produktu
| Rodzaj | Pitny |
| Smak | brzoskwiniowy |
| Składniki | Mleko pasteryzowane, owoce 3% (przecier brzoskwini 1,6%, brzoskwinia 1,4%), substancje słodzące: ksylitol, glikozydy stewiolowe ze stewii, inulina, naturalny aromat, koncentrat z krokosza barwierskiego, cytryny i jabłek, koncentrat z marchwi, zagęszczony sok z cytryny, żywe kultury bakterii jogurtowych |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 360 g |
| Pojemność | 360 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 1 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,37 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: okręgowa spółdzielnia mleczarska w piątnicy ulica i numer: forteczna 3 kod pocztowy i miasto: 18-421 piątnica pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 147 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 26 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,32 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 14 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 24 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 53 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 188 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 798 kJ |
| Wielkość porcji | 360 g |
| Zawartość białek | 7,3 g |
| Zawartość soli | 0,09 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 3,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,8 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 52 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 5 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 16 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 9 %RWS |
Inne informacje o zawartości